Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada informatīvajam izdevumam jauns formāts un labāks papīrs; drukāšanai piešķirti 25 398 eiro

Pašvaldības izdevums «Bauskas Novada Vēstnesis» ar februāri nācis klajā mainītā formātā un uz augstākas kvalitātes papīra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto:www.bauska.lv

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību nodaļā atklāja, ka šī gada janvāra izdevuma druka no pašvaldības maciņa izmaksājusi 2250 eiro. Salīdzinot šī gada janvāri ar pagājušā gada decembri, cena nav mainījusies, bet februāra numurs, kurš ir nodrukāts jaunajā iepirkumā, izmaksāja 1917,85 eiro. Pašvaldībā atklāja, ka informatīvā izdevuma drukāšanai no Bauskas novada budžeta piešķirti 25 398 eiro.

«Izsludinātajā iepirkumā piedāvājumu bija iesniegusi akciju sabiedrība «Dragonara Baltica». Saskaņā ar Iepirkumu komisijas lēmumu, ņemot vērā, ka pretendenta piedāvājums un atlases dokumenti atbilda nolikuma prasībām, ar šo uzņēmumu arī noslēgts sadarbības līgums,» sacīja Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja Laura Ārente, «izvērtējot atsauksmes par līdzšinējā informatīvā izdevuma vizuālo izpildījumu, tika nolemts to mainīt. Lai uzlabotu izdevumā ievietoto fotogrāfiju un citu vizuāļu kvalitāti, lai publikācijas būtu vieglāk uztveramas un lasāmas, jaunajā iepirkumā tika iekļauta prasība izdevuma drukai izmantot augstākas kvalitātes papīru, kas savukārt salāgots ar atbilstošāku formātu – 240×330 mm.»

Izdevums katru mēnesi iznāks 8000 eksemplāros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Fui, jaunais formāts stipri neglīts. Un nepraktisks. Diez kuram no senilajiem kungiem tik briesmīga gaume?

  2. paņemot kādu žūksnīti no lielveikalos novietotā, vismaz kādu laiku krāsns iekurināšanai pietika, bet šitais papīrs tak negrib degt, un ne jau no tā, ka tajā pausti vieni vienīgi slavinoši raksti. Ko mēs, par cik un, cerams, cik ilgā laikā vēl spēsim “apgūt”

  3. cik ši reklāmas lapa izmaksās kopumā, šiem 25 tūkstošiem pieplusojot vēl domes redakcijas dzejnieku algas un citus “sīkus” izdevumus? Paprasiet jebkuram uzņēmējam, cik mūslaikos izmaksā jebkura produkta reklāma? Kā arī, cik ir to gribētāju, kuri šo reklāmu nevarētu vai nebūtu spējīgi izlasīt domes mājaslapā, ja gribētu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.