Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība sabiedrisko organizāciju iniciatīvām var piešķirt vienreizēju atbalstu līdz 2500 eiro

Bauskas novada pašvaldība sabiedrisko organizāciju iniciatīvām var piešķirt vienreizēju atbalstu līdz 2500 eiro, paredz šonedēļ domes sēdē apstiprinātais nolikums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Stelpes ciemata Kalna ielas 4 daudzdzīvokļu mājā projektu konkursā „Iedzīvotāji veido savu vidi 2021” atsvaidzināja sienu krāsojumu kāpņu telpās. Foto: Alīna Žukauska

Apstiprināts nolikums, kas nosaka kārtību, kādā Bauskas novada pašvaldība piešķir līdzfinansējumu biedrību un nodibinājumu iniciatīvu realizācijai izglītības, kultūras, sporta, jaunatnes politikas un sociālajā jomā.

Lai veicinātu sabiedrisko organizāciju attīstību novada administratīvajā teritorijā un iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, pašvaldība var piešķirt vienreizēju finansiālu atbalstu līdz 2500 eiro. Šādā veidā pašvaldība arī vēlas veicināt sadarbību starp pašvaldību, sabiedriskajām organizācijām un uzņēmējiem.

Iecavā Edvarta Virzas ielas 2B garāžu kolektīvs konkursā startēja ar projektu «Piebraucamās zonas sakārtošana». Projekta īstenošana tika veikta pēc iepriekš izstrādāta plāna, sakārtojot īpašuma teritoriju un izveidojot dolomīta šķembām klātu garāžu stāvlaukumu. Foto:iecava.lv

Tāpat domes sēdē deputāti apstiprināja iedzīvotāju iniciētu projektu konkursa “Iedzīvotāji veido savu vidi” nolikumu. Tajā noteikta pašvaldības finansējuma piešķiršanas kārtība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda atbalsta mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti Bauskas novada administratīvajā teritorijā, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Uz pašvaldības finansējumu var pretendēt biedrības un nodibinājumi, reliģiskās organizācijas, kas reģistrētas Uzņēmumu reģistrā kā arī neformāla iedzīvotāju grupa, kurā apvienojušies vismaz pieci pilngadīgi pašvaldības iedzīvotāji. Maksimālais piešķīruma apmērs no pašvaldības budžeta ir 1000 eiro.

Pieteikšanās konkursam tiks izsludināta mēneša laikā pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.