Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Arī Vecsaules pamatskola mācības pārceļ uz mājām

Vecsaules pamatskola pievienojas Bauskas Valsts ģimnāzijai, Stelpes pamatskolai, Bauskas 2. vidusskolai to skolu pulkā, kas mācās attālināti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Vecsaules pamatskola ir pārtraukusi izglītības procesu klātienē. Foto: no albuma.

«Bauskas Dzīve» pašvaldībā uzzināja, ka Vecsaules pamatskolas skolēni attālināti mācīsies līdz 11. februārim.

Vecsaules pamatskolas direktore Lilija Bula lēmumu pamato: «Izvēlējāmies doties mācīties attālināti, jo skolā konstatēta liela saslimstība. Testos uzrādījās inficējušies 20 bērni, tad pirmdien vēl 20, pedagogi arī slimo. Lai neveidotu kritiskas situācijas, izvēlējāmies šādu variantu – visas skolas mācību procesu pārcelt attālināti.» Direktore ir pārliecināta, ja ģimenē saslimst viens skolēns un viņam ir brāļi vai māsas, kas arī mācās vienā skolā, ļoti liela iespēja saslimt ir arī pārējiem. «Klases bija pustukšas. Pašlaik trīs no 25 skolotājiem ir saslimuši,» sacīja L. Bula.

Attālināti strādā viena grupiņa pirmsskolas izglītības iestādē «Dartija» Iecavā – līdz 7. februārim, otras grupiņas daļa audzēkņu attālināti mācīsies līdz 6. februārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Misas pamatskolā vienai klasei līdz piektdienai izsludinātas attālinātās mācības. Saslimušie bērni ir arī Codes pamatskolā, kur pirmsskolas grupā Codes pamatskolas viena grupiņa attālināti darbosies līdz 7. februārim. Īslīces pamatskolas pirmsskolas grupās četrām skolotājām piešķirta darbnespējas lapa «Covid-19» kontaktpersonas vai saslimšanas dēļ. Iecavas vidusskolā attālināti mācās deviņas klases.

Valles pamatskolā attālināti mācās trīs klases. Šīs izglītības iestādes direktore Gita Eriņa atklāja, ka skolā attālināti mācās otrā, ceturtā un septītā klase. «Pašlaik sākuši slimot arī pedagogi, uz doto brīdi sasirguši trīs skolotāji no 17. Visas pārējās stundas tiek aizvietotas klātienē,» situāciju raksturo G. Eriņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.