Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Domē apstiprina Bauskas novada bāriņtiesas vadītāju un vietnieku

Bauskas novada domes sēdē pirmdien apstiprināta bāriņtiesas priekšsēdētāja, vietniece un bāriņtiesas locekle. Šoreiz deputātiem bija jābalso par Edītes Ķerģes-Karikas iecelšanu bāriņtiesas priekšsēdētājas amatā. Iepriekš domes ārkārtas sēdē viņa apstiprināta par Bauskas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs atklāja, lai Edīti Ķerģi-Kariku ievēlētu par priekšsēdētāju, viņa ir jāatbrīvo no priekšsēdētājas vietnieces amata. «Komisijas lēmums kandidāti iecelt par priekšsēdētāju bija vienprātīgs,» atklāja I. Romānovs. Uz priekšsēdētājas vietu bija pieteikusies tikai Edīte Ķerģe-Karika.

Deputāts Voldemārs Čačs interesējās, kā vērtē sadarbību ar sociālo dienestu un pašvaldības policiju. «Sadarbība izveidojusies ļoti laba,» atklāja kandidāte. Mārtiņš Mediņš vaicāja: «Jau vairāk nekā mēnesi vadāt bāriņtiesas darbu. Kādas jūs saskatījāt pozitīvās un negatīvās puses Bauskas novadā, un pie kā bāriņtiesai vajadzētu piestrādāt?» Kandidāte atklāja, ka pašreiz saskaras ar strādājošo trūkumu, taču tagad konkurss darbiniekiem ir noslēdzies.

Deputāts Guntis Kalniņš vēlējās uzzināt, cik liela iespēja bija iepazīties ar bāriņtiesas locekļiem un sarežģītām lietām. «Kopā ar kolēģiem mēģinām atrisināt lietas kopā. Pamazām tiek iepazītas Iecavas, Rundāles un Vecumnieku teritorijas,» atbildēja E. Ķerģe-Karika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsojumā Guntis Kalniņš atturējās.

Otrs jautājums bija par bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieces iebalsošanu. Pieteikta bija Evita Caune, kas iepriekš bijusi Vecumnieku bāriņtiesas priekšsēdētāja. Par kandidāti balsoja visi deputāti.

Izpilddirektors Ivars Romānovs deputātiem teica, ka atkārtoti izsludinātajā konkursā no diviem locekļiem bāriņtiesā atrasts viens. Deputāts Guntis Kalniņš gribēja noskaidrot, vai bija vairāki pieteikumi. «Bija četri pieteikumi, bet kandidāti neatbilda nolikuma un likuma prasībām par izglītību un vecumu,» sacīja I. Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bāriņtiesas locekļa amatam tika virzīta Sanda Trautmane. «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka kandidāte pagājušā gada janvāra beigās apstiprināta par Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes «Saulīte» vadītāju. Sēdē «Bauskas Dzīve» vaicāja, kāpēc izvēlēties pēc gada mainīt darbavietu un kāpēc no Siguldas darbu maina uz Bausku. «Dzīvoju Iecavā, man ir nopietni nolūki iestrādāties Bauskas novadā,» atzina S. Trautmane.

Deputāti sēdē atbalstīja arī S. Trautmanes kandidatūru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.