Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavā aplūkojama vietējās mākslinieces Daces Okolovskas jaunāko darbu izstāde

Līdz 25. februārim Iecavas kultūras namā apskatāma Daces Okolovskas gleznu izstāde «Dabas pieskāriens aplim». Mākslas darbi Iecavā aplūkojami – no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 10 līdz 17 un piektdienās no plkst. 10 līdz 14.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Padalīties ar saviem darbiem izstādē gleznotāju D. Okolovsku uzrunāja Iecavas kultūras nama speciālistes. «Tā kā izstāde ilgi nebija bijusi un māksliniece pati bija kultūras nama direktorei teikusi, ka viņai top jaunas apļa gleznas, tad mēs uzrunājām viņu eksponēt darbus mūsu zālē,» pastāsta Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme. Viņa atklāj, ka kultūras nams neatsaka māksliniekiem, kuri grib izstādīt darbus pēc pašu iniciatīvas, tomēr prioritāri tiek uzklausīti un atbalstīti vietējie iecavnieki.

Kopumā izstādē ir apskatāmas 19 Daces Okolovskas gleznas. Tās tapušas gan pagājušajā gadā, gan arī šogad, un «Covid-19» laiks esot devis iedvesmu. D. Okolovska par izstādes darbiem izsakās šādi: «Gribējās radīt kaut ko gaišu un iedvesmojošu, lai cilvēkiem būtu prieks.» Gleznošana Dacei Okolovskai ir vaļasprieks kopš 2015. gada, tagad ar to viņa piepilda savu laiku, atrodoties pensijā. Gleznošanas pamatus savulaik apguvusi mākslas stundās, kuras vadīja mākslinieks Jānis Jēkabsons.

Foto: Anta Kļaveniece, iecava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.