Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Īslīcē spēlē zoli

Īslīces kultūras namā aizvadīts kārtējais piemiņas turnīrs Jānim Baranam – bijušajām Īslīces pagasta pārvaldniekam. Kopš viņa nāves katru gadu notiek Jāņa Barana piemiņas kausa izcīņa zolē, kas šogad pulcēja 26 spēlētājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības, kuras ar Bauskas novada pašvaldības sporta nodaļas atbalstu organizēja Aleksandrs Barans, notika septiņās kārtās. Turnīru pārliecinoši sāka Ivars Kalada un Aigars Francis. Tomēr A. Francim bija neveiksmīga trešā kārta, kamēr līderim pietuvojās Juris Dubinskis. Izšķirošā cīņa par uzvaru notika sestajā kārtā, kad pie pirmā galdiņa J. Dubinskis uzvarēja un ieguva sešus punktus, bet I. Kaladam šajā kārtā nulle. Pēdējā kārtā J. Dubinskis atkal guva virsroku un uzvarēja arī kopvērtējumā ar 37 punktiem, savukārt I. Kaladam 28 punkti un otrā vietā.

Arī nākamajiem trīs dalībniekiem bija 28 punktu, un vietas izšķīra mazo punktu skaits. Bronzas medaļa un pēdējais kauss Jānim Sprukulim, kurš pirmās divas kārtas aizvadīja neveiksmīgi, bet tad trīs kārtas noslēdza ar sešiem punktiem un noslēgumā spēja pozīciju noturēt. Ceturtais palika Aigars Francis, piektais Gatis Ozols, un sestajā vietā Gatis Zemtautis.

Foto: Jāņa Barana piemiņas kausa zolē godalgu ieguvēji – Juris Dubinskis (no labās), Gatis Zemtautis, Aigars Francis, Gatis Ozols, Juris Sprukuls un Ivars Kalada. Foto: Uldis Varnevičs