Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Salātu ielā Bauskā šogad lāpīs tikai bedres

Mainīgie laikapstākļi turpina “grauzt” Bauskas pilsētas ielas. Viena no bēdīgākajām ainām paveras Salātu ielā. Asākās, dziļākās iedobes pašvaldības uzņēmums SIA “Vides serviss” ir salāpījis, bet pārējās ir palikušas un atkušņa laikā veidojas jaunas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Svētdien, 29.janvārī, atkušņa ietekmē bedres Salātu ielā pildījās ar ūdeni.

Iedzīvotāji norāda, ka brauktuvei sen nepieciešama nopietna pārbūve. “Iegulda pašvaldības līdzekļus dažādās būvēs novadā, bet brauktuves, kuras skar vislielāko iedzīvotāju daļu, tiek atstātas novārtā. Salātu iela ir nosēta bedrēm, tur jau vairs nav ko lāpīt!” savu sašutumu pauž baušķenieks Juris.

Bauskas novada pašvaldībā informēja, ka 2022. gadā Salātu ielas pārbūve nav iecerēta. Bez nepieciešamajiem milzu finanšu resursiem jāveic projektēšana, ieskaitot jaunu satiksmes organizāciju shēmu izveidošanu krustojumā ar Pļavu, Pīlādžu un Mazo Salātu ielu. Šogad, līdzīgi kā citus gadus, Salātu ielā tiks veikta tikai bedrīšu lāpīšana.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (23)

 1. Nav ko ķert kreņķi, šodien jau baltais asfalts lielāko daļu bedru ir aizlāpījis. Take it easy!!!!

 2. “Bedrīšu”??? Jūs nopietni?? Tur jau auto bez riepām var palikt, bet novadam tikai “bedrītes”…

  12
 3. Nez cik miljoni iztērēti savu spalvu spodrināšanai, bet nelielu blīvi apdzīvotas ielas posmu jau kuro gadu nespēj sataisīt!!!

  11
 4. Ne tikai bez riteņa palikt,bet arī bez zobiem pa tām bedrēm kratoties var palikt. Varbūt pašvaldība piešķirs pabalstu protēzēm?

 5. Ir tak jāizprot situācija, BIRUTAS halle ir nodota, bet diemžēl ir vajadzīgi papildus miljoni……………. Nebūs ne ielas ne asfalta !!!!!!!!! NABAGU SĒTA …….

  9
  2
 6. Kauna nav, tik tiešām liela daļa iedzīvotāju -nodokļu maksātāji, mitinās šajā rajonā un šos gadus redz roka neaizsniedzas ielu saremontēt. Vai kad kritenes tur izveidosies, sāks kaut ko darīt?

 7. Salātu ielu jau nu sen bija laiks saņemties un vienkārši sataisīt visā garumā, nevis te kaut ko lāpīt.
  Labums būtu jūtamāks nekā no Pilskalna vai Mēmeles ielas remonta.

 8. Līdz ar varas pārņemšanu Bauskas novadā, arī pilsētā ienāca lauki. Ne ielas, ne trotuāri netiek kaisīti, jaunā novada vadība ar bijušo Rundāles novada “galvu” Okmani priekšgalā paļāvusies vien uz Dievu un iedzīvotāju veiklību. Te jābūt īpaši filigrānam, lai izlavierētu pa bedru labirintu. Laikam vesels dzīvojamo māju kvartāls ir diezgan mazskaitlīgs, lai kaut cik uzlabotu dzīves apstākļus.

  7
  2
 9. kā novada pašvaldība informēja – ir nepieciešami milzu resursi shēmu izveidošanai. Tiešām, bez shēmām neiztikt un tās shēmas ir spilgti redzamas Pilskalna ielas paveiktajā remontā, kur vēl tik nepieciešams uzstādīt plastmasas stabiņus, lai neatpaliktu no Rīgas shēmotājiem. Tad kādēļ vajadzēja to ielu tik platu būvēt, ja pēc tām jāizdod nauda tās mākslīgai sašaurināšanai, pie tam piespiežot braucējus rīkoties pēc Bauskā ieviestajiem “jaunajiem satiksmes noteikumiem”- kreiso pagriezienu vienvirziena ielā veikt no labās brauktuves puses, nu gluži kā Anglijā? Vai vajadzēja likvidēt tās bedres uz vēl neremontētās ielas, lai pēc tam par dārgu naudu veidotu vairākus “uzbērumus’ it kā domātus ātruma samazināšanai, bet īstenībā vien piebremzēšanai dēl vecāka modeļa automašīnām un iedzīvotāju modināšanai pārbraucot automobilim ar nenostiprinātu kravu vai nebremzējot. Piedevām, neaizmirstiet par “amerikāņu kalniņiem” trotuāru vietā un iespēju novadīt lietus un sniega ūdeņus uz piegulošajām teritorijām- privātajā īpašumā esošajām

  3
  1
 10. Ja nav naudas, tad pieberiet vismaz tagad ar sniegu un pieblietējiet, tas neko daudz nemaksā. Tur zobus var izsist un mašīnai riteņus nolauzt!

 11. pašvaldība vēl lems, kurā vietā remontam piešķitās naudas ietvaros izvietot ierasto skatu laukumu- pretī Korfa dārzam, baseina ēkai vai jaunceļamajam lielveikalam. Nauda jau esot rezervēta, bet citi saka, ka to ar saviem NĪN maksājumiem tagad segs “jaunie baušķenieki”, Bēzkalnu, Jauncodes, Mūsas ciemata un citu domes jaunapgūtu teritoriju iemītnieki, pieskaitīti pie pilsētas “takses” zemes īpašumam

  2
  1
 12. Šogad, kādu mēnesi atpakaļ, bedres jau lāpīja. Un kāds rezultāts? Līdz pirmajām sniegam.

 13. Bija jau vienreiz īstenota akcija bedrēs stādīt puķes. Nākamnedēļ sola atkusni, iespējami arī lielāki plusi, varbūt jāķeras pie primulu stādīšanas šajos nepievilcīgajos ielas robos? Varbūt jāiestāda palmas, varbūt tad pašvaldība ieraudzīs, kādā stāvoklī ir iela, kas svarīga veselam dzīvojamam kvartālam?

 14. Njā – katram jau tuvāks savs objekts, bet zini te uz Pilskalna ielas arī nebija viegli, satiksme vērā ņemama un varbūt gar taviem logiem nedragā smagie un traktori, bet te tā ir. Un ja tādi brauc pa bedrēm, visu logi dreb, troksnis nenormāls.
  Un par salātu ielu, to noteikti vajag sataisīt no A-Z, arī tā ir noslogota iela, braukt pa to vienkārši traģiski.

 15. un kā, tavuprāt, jūtas tie Pilskalna ielas iedzīvotāji, ja tas traktors vai kāds cits “grabeklis” pārvar “guļošo policistu”, dreb tikai Salātu ielas piecstāvenes, privātmājas tieši blakus “policistam” nedreb?

 16. Cik tad ilgi lāpīs vienas un tās pašas bedres? Bauskā centrā iela drausmīgā stāvoklī. Kauns pašvaldībai. Sola tik gadu no gadu! Kad tad ir plānots šo ielu sakārtot, ja ne 2022.gadā? 2050?

 17. Tā tagad Jūs domājat, ka tā ir Salātu iela?! Domeniekiem tā joprojām ir Šišinašvillī iela, kurai līdzekļu nav un nebūs arī 2050.gadā !

 18. Piekritu par tiem kreisajiem manevriem pa nedēļu kādus 4 esmu redzējis kas kalna ielas/Plūdoņa ielas krustojuma no labas rauj pa kreisi uz tiltu

 19. Kas notiek ar Kalna ielu??? aplis jau bedres… kartigs sūnu ciems.. Ja nekas netiks mainits uz labo pusi apsveru domu ar ģimeni parvakties uz citu pilsetu.. Kauns par šadu skatu… pavasaris bus klat un atal.. lipinas visu ielu kopa… Plūdoņa iela gar Rozīti ar vienas bedres… man nav ko teikt…

 20. Un iegrumušās akas nevienu “nekrata”. Cik gadu desmiti vajadzīgi lai iemācītos uztaisīt aku vāku pamatnes konstrukciju? Varbūt aku vāku bedres noasfaltēt, kārtīgi uzmērīt , ja vajadzēs atskaldīs tos vākus. Arī noasfaltētās akas būs labi redzamas jo lēnām grims. Akas ir Svētiņa īpašums, viņam viss liekas normāli?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.