Valdis Valters Vanags izceļas ar “hat trick”; baušķeniekiem tomēr zaudējums

ELVI florbola līgā vīriešiem sestdien, 7. oktobrī, izbraukuma spēlē zaudējumu piedzīvoja komanda “Bauska, kura ar rezultātu 4:7 piekāpās pašreizējā vicečempionei FBK “Valmiera”, ziņo portāls floorball.lv.

Sestdien spēle norisinājās Valmieras Olimpiskajā centrā “Valmiera”. Mača rezultātu desmitajā minūtē atklāja mājinieku komandas rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Broks (1:0), bet 13. minūtē Ričards Eglītis valmieriešu pārsvaru jau dubultoja – 2:0.

Spēles vidū laukuma saimnieki atradās vadībā ar 4:0, jo otrās trešdaļas pirmajā pusē pa bumbiņai mājinieku vārtos ieraidīja Matīss Salmiņš un Mārtiņš Broks. 31. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja baušķenieks Niks Daniels Bosakovs – 1:4. Līdz otrajam pārtraukumam pa golam iemeta valmierieši Ričards Riba un Ralfs Matīss Balodis, panākot jau 6:1. Pēdējā periodā valmierieši guva tika vienus vārtus, bet izcelšanas vērti ir baušķenieka Valda Valtera Vanaga trīs rezultatīvie raidījumi. Uzvaru ar 7:4 svinēja FBK “Valmiera”.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Mārtiņš Broks, kura kontā trīs goli. Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Pāvels Semjonovs, bet 2 (1+1) punkti Ralfam Matīsam Balodim. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Valdi Valteru Vanagu, kuram arī “hat-trick”. Viņa komandas biedram Markusam Kaņepam divas rezultatīvas piespēles. Pēc šīs uzvaras FBK “Valmiera” ar sešiem punktiem pakāpās uz 7. vietu turnīra tabulā, bet “Bauskai” joprojām tikai divi punkti un priekšpēdējā pozīcija.

FBK “Valmiera” – “Bauska” – 7:4 (2:0, 4:1, 1:3)

Metienu attiecība:

29:23 (9:7; 8:8; 12:8)

Rezultatīvākie:

“Bauska” – Valdis Valters Vanags 3 (3+0), Markuss Kaņeps 2 (0+2), Niks Daniels Bosakovs 1 (1+0), Artis Černovskis 1 (0+1).

FBK “Valmiera” – Mārtiņš Broks 3 (3+0), Pāvels Stepanovs 3 (0+3), Ralfs Matīss Balodis 2 (1+1), Ričards Riba 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (0+1), Ralfs Klodžs 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1), .

Komentāri (1)

1. Florbols sen pelnījis jaunus trenerus-Grunckis un viņa vecie buki ir noveduši komandu līdz pēdējām vietām līgās, uzvaras nāk tik reti,ka zaudējuši arī skatītāju atbalstu,agrāk sporta zālē uz spēlēm nebija brīvu vietu. Ne vienmēr bijušie sportisti ir labi treneri… Gaidām treneru maiņu,vecajiem sen laiks atkāpties,jo nav rezultāta!!!