Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumnieku sporta skolas audzēkņi sevi labi parāda Latvijas čempionātā vieglatlētikā

Latvijas vieglatlētikas U14 vecuma grupas čempionāts aizvadīts Kuldīgas vieglatlētikas manēžā – šoreiz no mūsu novada sporta skolām vislabāk sevi parādīja Vecumnieku sporta skolas audzēkņi, iegūstot divas zelta un vienu sudraba medaļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Augstlēkšanas pjedestāls – vidū Aleksandra Rozmarija Zandberga, no labās – Anna Domenika Satovska. Foto: no Vecumnieku sporta skolas albuma.

Sacensībās, kas notika 8. februārī, piedalījās Vecumnieku sporta skolas, Iecavas sporta skolas «Dartija» un Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi – pēdējiem divas bronzas medaļas, tiesa, abas vienai audzēknei.

Foto: athletics.lv

Panākumu augstlēkšanā gan nedaudz apēno galvenās favorītes neveiksme – Vecumnieku sporta skolas audzēkne Lauma Lungeviča šoreiz palika tikai ceturtajā vietā ar rezultātu 1,46 metri. Sportistei, kas šīs sezonas sākumā regulāri lēca pāri latiņai 1,55 metru augstumā, tā noteikti ir neveiksme. Būtu bijis citādāk, tad Vecumnieku sporta skolai būtu dubultpanākums, bet šoreiz nekā.

Jāteic, ka šajā cīņā gandrīz visas vietas sadalīja tās sportistes, kas piedalījās Dienvidu grupas atlasē. Vienīgais izņēmums ir Elza Eglīte no Jēkabpils, kas izcīnīja otro vietu ar rezultātu 1,48 metri. Pirmajā vietā Aleksandra Rozmarija Zandberga no Vecumnieku sporta skolas ar rezultātu 1,52 metri – atlases sacensībās viņa bija otrajā vietā ar rezultātu 1,49 metri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamajām trim meitenēm bija vienāds rezultāts – 1,46 metri, bet vismazākais mēģinājumu skaits bija Bauskas novada BJSS sportistei Annai Domenikai Satovskai, kas izcīnīja bronzas godalgu.

Augstlēkšanā puišiem starp mūsējiem labākais bija iecavnieks Matīss Gustavs Vītols – 1,3 metri un 11. vieta.

Sprintā, kas telpās ir 60 metru distancē, vislabāk veicās Bauskas novada BJSS pārstāvjiem, kam gan šoreiz līdz medaļām bija patālu. Septītais bija Daniēls Raudonis ar rezultātu 8,76 sekundes. 300 metru skrējienā 11. vietā Alīna Vilciņa – 49,62 sekundes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvu medaļām mūsējie bija 60 metru barjerskriešanas sacensībās, bet veiksmes pietrūka. Ceturtais D. Raudonis no Bauskas BJSS ar rezultātu 10,49 sekundes, piektais – M. G. Vītols no Iecavas sporta skolas «Dartija» – 10,61 sekunde. 11. vietā Gvido Rākins no Bauskas.

Tāllēkšanā veiksmīgais bija baušķenieks Gustavs Striks – 10. vieta, aizlecot tieši četrus metrus.

Stafešu skrējienā 4×200 metri sekmīgākie atkal bija Vecumnieku sporta skolas pārstāvji, kas gan meitenēm, gan zēniem izcīnīja septīto vietu. Meiteņu komandā skrēja Elza Zaļkalne, A. R. Zandberga, Gundega Zaķe un L. Lungeviča. Puišu komandā startēja Edgars Kļaviņš, Roberts Jānis Urķis, Uldis Brāmanis un Valters Špundzāns. Abās stafetēs bija pārstāvēta arī Bauskas novada BJSS vienība, meitenēm skrēja arī Iecavas sporta skolas «Dartija» komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Drosmīgākie jaunieši piedalījās kārtslēkšanas sacensībās. Meitenēm otro vietu izcīnīja Elza Zaļkalne no Vecumnieku sporta skolas ar rezultātu 2,1 metrs, savukārt dalītu trešo vietu un otro bronzas medaļu ar rezultātu 1,9 metri ieguva baušķeniece A. D. Satovska.

Foto: athletics.lv

Puišiem otro vietu kārtslēkšanā izcīnīja Bauskas novada BJSS audzēknis Ralfs Kondratjuks, pārvarot latiņu 2,17 metru augstumā. Savukārt Pāvils Otomers no Vecumnieku sporta skolas palika tūlīt aiz godalgoto trijnieka ceturtajā vietā ar rezultātu divi metri.

Lodes grūšanā vēl viena neveiksme bija L. Lungevičai – ceturtā vieta ar rezultātu 10,42 metri. 11. vietā Ketija Dūmiņa no Iecavas sporta skolas «Dartija» – 8,11 metri. Savukārt puišiem šajā sezonā kārtējo reizi triumfēja Edgars Kļaviņš no Vecumnieku sporta skolas – 10,87 metri un vienīgais, kurš raidīja lodi tālāk par desmit metriem, turklāt sešos mēģinājumos viņš to izdarīja četras reizes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.