Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumnieku un Iecavas apvienības vadītāju vietnieku vārdus vēl nenosauc

Vecumnieku un Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieku konkursi ir noslēgušies, bet rezultāti līdz domes sēdei, kas ieplānota 14.februārī, publiskoti netiks, apliecināja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: www.bauskasdzive.lv

Pašvaldībā informēja, ka uz Vecumnieku pagasta nodaļas vadītāja, kas būs arī Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītājas vietnieks, vakanci pieteicās četri pretendenti, kuri tika pirmajā kārtā, 24. janvārī, izvērtēti. Divi tikuši uz otro kārtu, kas noslēdzās 1.februārī.

«Iecavā bija pieteikušies 12 pretendenti, no tiem pieci tiek virzīti uz otro kārtu, kas notika 1. februārī. Pretendentu izvērtēšanu veic ar rīkojumu izveidota komisija. Izvērtēšana notiek saskaņā ar amata konkursa nolikumu,» saka pašvaldībā.

Konkursa nolikumā minēts, ka komisija pieņem galīgo lēmumu bez pretendentu klātbūtnes un par rezultātiem paziņo katram intervētajam pretendentam rakstveidā piecu darba dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas. Lēmumu par pretendenta iecelšanu amatā pieņem pašvaldības izpilddirektors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka komisijas lēmumus par abiem pagastu nodaļu vadītājiem un apvienību pārvalžu vadītāju vietniekiem viņš ir pieņēmis.

«Pašreiz speciālisti gatavo lēmumprojektu, lai abus vietniekus varētu apstiprināt 14. februārī domes sēdē,» saka I. Romānovs, kurš atturējās nosaukt abus izvirzītos pretendentus, lai ievērotu pašvaldībā noteikto subordināciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.