VK “Vecumnieki” turpina uzvarēt

«Optibet» Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā savās mājās volejbola klubs «Vecumnieki» uzņēma līgas līderi – komandu «Augšdaugava». Arī iepriekšējās sezonās «Augšdaugava» bija viena no galvenajiem konkurentiem, un Vecumnieku vienība gatavojās uz ļoti grūtu spēli.

Mačs notika 5. novembrī Misas pamatskolas sporta zālē. «Uz šo spēli pretinieku rindās varēja atrast spēlētājus ar Baltijas līgas «pierakstu». Viņi bija ieradušies, lai cīnītos par trim punktiem šajā spēlē,» tā pirms spēles situāciju vērtē VK «Vecumnieki» «facebook.com» lapā.

Tomēr tīri praktiski viesi spēja izrādīt nopietnu pretestību tikai pēdējā, trešajā setā. Pirmo setu mājinieki uzvarēja ar 25:19, otrajā jau praktiski sagrāve ar 25:13, un pēdējā setā izdevās noturēt uzvaru ar 25:23.

Komandas treneris Jorens Janišons šoreiz laukumā laida gandrīz tikai pamatsastāva spēlētājus. 18 punktus guva Aivis Āboliņš, 16 Dāvis Alkšbirze, pa astoņiem punktiem «salasīja» Reinis Zelčs, Andis Švāgeris un Armands Grudulis, trīs punkti Jānim Zadovskim. Tā liecina mājaslapas «volejbols.lv» informācija. Spēles libero bija Alvis Spangers. Par labāko komandā atzina Aivi Āboliņu.

«Augšdaugava» pēc zaudējuma vēl aizvien saglabā līdera pozīcijas, jo komandai ir vairāk punktu, bet «Vecumniekiem» pagaidām ir trīs uzvaras trīs spēlēs un otrā vieta turnīra tabulā. Nākamā spēle būs viesos 16. novembrī ar VK «Piejūra/MSĢ» vienību, savukārt mājas spēle 19. novembrī ar «Aizputes» komandu.