Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+5° C, vējš 1.34 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Mazā raganiņa» ierodas Bauskas pilī

Vecumnieku mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu kopīgi veidotais mūzikls «Mazā raganiņa» bija skatāms Bauskas pils Landtāga zālē 2. oktobrī.

Vecumnieku mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu kopīgi veidotais mūzikls “Mazā raganiņa” bija skatāms Bauskas pils Landtāga zālē 2. oktobrī.
Par to informē Bauskas pils sabiedrisko attiecību speciāliste Daira Peltmane.
Mazās raganiņas piedzīvojumiem Valpurģu naktī pēc O. Preislera pasakas motīviem mūziku komponējusi un izrādes režiju veidojusi Vecumnieku mūzikas skolas pedagoģe Liene Batņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.