Aizvadīts kārtējais Bauskas novada vienību derbijs – šoreiz Latvijas Reģionālās basketbola līgas čempionāta mačā Iecavas basketbola klubs «Dartija» savās mājās uzņēma «Bauskas BJSS» vienību. Viesi izmantoja savu iespēju un uzvarēja ar rezultātu 86:77.

Spēles sākums bija salīdzinoši līdzīgs, bet pirmās ceturtdaļas beigās atrāviens izdevās «Bauskas BJSS» basketbolistiem, kas šo periodu noslēdza ar lielu pārsvaru – 24:10 baušķenieku labā. Mājinieki tomēr nedomāja padoties – otrajā ceturtdaļā komanda bija vairāk iespēlējusies, agresīvāk līdera lomu uzņēmās Toms Šķipars un rezultāta starpību izdevās sadeldēt – puslaiku noslēdza ar 30:37, kur baušķenieku pārsvars bija vairs tikai septiņi punkti.

Tomēr otrajā puslaikā līdz tādai punktu starpībai, lai varētu sākt cīnīties par uzvaru, iecavniekiem neizdevās pietuvoties. No tālmetienu distances precīzs bija Edgars Krūmiņš, zem groza veiksmīgāk spēlēja Gvido Zaļmežs, bet ar to bija par maz. Trešajā ceturtdaļā baušķenieku pārsvaru ar aktīvu spēli noturēja Toms Červinskis. Pēdējā ceturtdaļā ar tālmetieniem izcēlās Edijs Ausējs, savukārt spēles beigās aktīvs bija Aleks Simsons. Pievienojot komandas līdera Reiņa Solzemnieka aktīvo spēli baušķenieki tā arī neļāva lauzt cīņas gaitu, noslēdzot maču ar 86:77.